Partnerzy

SPEC_Logo_2

Specialized Bicycle Components, bardziej znany jako Specialized, jest amerykańskim producentem rowerów i akcesoriów rowerowych z siedzibą w Morgan Hill w Kalifornii. Firmę założył Mike Sinyard w 1974 roku. Obecnie jest to jeden z największych producentów rowerów. W 1981 roku Specialized jako pierwsza na świecie zainicjowała na dużą skalę produkcję rowerów górskich, których pierwszy model nazwała Stumpjumper. W ostatnich latach wielu zawodników używa rowerów marki Specialized w północnoamerykańskich i europejskich wyścigach kolarskich. W 2010 r. firma była dostawcą specjalistycznych rowerów dla Team Saxo Bank i Team Astana w UCI ProTour oraz Team HTC-Columbia Sigma Sport-Specialized. Między innymi jeździ na nich Alberto Contador oraz trzykrotny mistrz świata w zjeździe w dół Sam Hill.

Add a comment

harfa logo

 

Powstanie firmy Harfa-Harryson jest nierozerwalnie związane z życiorysem jej założyciela i właściciela – Henryka Charuckiego.

Henryk Charucki związany jest ze sportem rowerowym od 1970 roku. Przez 22 lata uprawiał wyczynowo kolarstwo szosowe. W 1978 roku zwyciężył Tour de Mexico (wyścig Dwóch Kalifornii). W roku 1979 zwyciężył Tour de Pologne oraz zdobył tytuł Górskiego Mistrza Polski. Startował w największych wyścigach na świecie między innymi w Mistrzostwach Świata, Tour de l’Avenir, Giro de Italy, w Wyścigu Dookoła Austrii, w Wyścigu Dookoła Szwajcarii, Dauphine Libere i wielu innych.

Add a comment

DobreSklepyRowerowe 2

Dobre Sklepy Rowerowe to największa ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów rowerowych, w których znajdą Państwo kompleksową i atrakcyjną ofertę markowych produktów, profesjonalny serwis oraz miłą i fachową obsługę. Wszystko to, w połączeniu z ciekawymi akcjami promocyjnymi organizowanymi w naszych sklepach, gwarantuje komfort zakupów. Dobre Sklepy Rowerowe tworzą ludzie, którzy łączą pracę z pasją jazdy na rowerze. Staramy się, wykorzystując posiadaną wiedzę i długoletnie doświadczenie jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

Add a comment

Verge_logo2

 

Markę Verge Sport™ stworzyli ludzie związani z kolarstwem od lat, z myślą o pokazaniu światu nowej jakości. Od 1996 roku trzymamy się tego założenia i ciągle udoskonalmy nasze produkty, by ich jakość była wciąż najlepsza. Każdy produkt opuszczający naszą fabrykę, wysyłany jest do klienta z poczuciem pewności, że jego oczekiwania zostały spełnione.

Niezliczona ilość osób na świecie wie już, że naszej marce warto zaufać. Klienci, którzy do nas regularnie wracają, za każdym razem odkrywają coraz to nowsze udoskonalenia w naszych technologiach, jakości surowców i materiałów wykorzystanych do produkcji odzieży. Możemy ubrać Cię, dosłownie, od stóp do głów – i to Ty wybierasz w co będziesz ubrany. Jesteśmy producentem, któremu warto zaufać.

Marka Verge produkowana jest przez firmę FX Sport Sp. z o.o. z Jeleniej Góry.

Add a comment

Kreidler Logo alfa

 

1888 to rok narodzin historii naszego sukcesu i zarazem data, która przywraca wiele wspomnień. Już od ponad 100 lat Kreidler jest kojarzony z markowymi produktami. Firma, założona w 1888 roku w Kornwestheim, początkowo była znana z motorowerów i motocykli
W roku 2000 produkcja została przeniesiona do nowej oczesnej siedziby zlokalizowanej w Oldeburgu w rejonie dolnej Saxonii. Był to ważny krok, który pozwolił na wzrost kompetencji i efektywną produkcję. Dzięki temu uzyskano dodatkową korzyść dla klientów – atrakcyjną cenę. Od projektu do wykonania – poprzez tory wyścigowe i naszych wyspecjalizowanych sprzedawców – pasja przyświeca nam na każdym kroku. Korzystając z doświadczenia z przeszłości i stosując nowoczesne zdobycze technologii. Tworzymy produkty na miarę XXI wieku.
W Kreidlerze patrzymy nie tylko na bogatą przeszłość, ale również spoglądamy na to, co przyniesie przyszłość. Nazwa Kreidler stała się synonimem dla bezpieczeństwa i jakości. Teraz Kreidler jest znany nie tylko z swoich motorów i motorowerów, ale również z niezawodnej i szerokiej oferty rowerów www.kreidler.pl .

Add a comment