Screenshot 5

Dystrybutorem opon marki Goodyear jest firma Saks.

Saks Sp. J. jest spółką prowadzącą dystrybucję części i akcesoriów rowerowych oraz innych artykułów sportowych. Funkcjonujący w branży, nieprzerwanie od 1992 roku, podmiot zdobył szereg doświadczeń owocujących odpowiednim przygotowaniem do bycia solidnym i wiarygodnym partnerem, skutecznie wspierającym rozwój przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną i hurtową w branży rowerowej.

Prowadzimy sprzedaż towarów z dowozem do Klienta zarówno za pomocą własnej bazy transportowej, jak również przy wykorzystaniu wiodących firm kurierskich. Pozwala nam to elastycznie reagować na potrzeby Klienta, dostarczając towar szybko i tanio w każde miejsce w kraju oraz za granicę.

Nasz asortyment obejmuje ponad 30 cenionych w branży marek rowerowych i ponad 6000 produktów w magazynie, które codziennie dostarczane są do większości sklepów rowerowych w Polsce.

Każdego dnia nasze starania doceniają Klienci, do których należą m.in.: hurtownie branżowe, sieci detaliczne, salony rowerowe, serwisy, e-sklepy, a także kluby sportowe i grupy kolarskie.

logos

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Katalog opon rowerowych Goodyear

Screenshot 1

Długodystansowy test opon Goodyear Peak 29x2.25

kup

Screenshot 2

Terenowy test szybkich opon Goodyear Tub Comp w rozmiarze 29x2.25

kup

Screenshot 3

kup

Screenshot 4

kup

 

TAGI opony Goodyear, test opon Goodyear, opony na maraton, Goodyear opony MTB, Goodyear sklep, jakie opony MTB kupić, opony Goodyear opinia, polecane opony rowerowe