http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/imprezy/Harfa_jesienne_rowerowanie/Harfa_Jesien_014.JPG

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Dolnośląskie Centrum Rowerowe Harfa-Harryson Henryka Charuckiego z Wrocławia zorganizowało kolejną imprezę dla miłośników bicykli. Tym razem zgodnie z panującą aurą jesienno-zimowe.

Ryszard Biniek


DCR na stałe wpisał do swoich planów organizowanie kilka razy w roku imprez nie tylko dla pasjonatów rowerów, ale także dla tych, co zaczynają przygodę z rowerem. Tym razem w ubiegłą sobotę zaproszono wszystkich chętnych na spotkanie zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami:

1393556 568331156555065 291180664 n

Przy wejściu do Centrum, choć to groźnie wyglądało urzędowała para funkcjonariuszy Policji, którzy wszystkim chętnym znakowali bezpłatnie ich rowery i udzielali odpowiedzi na zadawane pytania dotyczące bezpieczeństwa na drogach. Idąc dalej można było zapoznać się z całą ofertą DCR.

Harfa Jesien 006

Interesujące były oferowane kolekcje strojów na jesień i zimę z dużym upustem cenowym. Przeceny sięgały 35-40%. Podobnie miało się w dziale akcesoriów rowerowych, zwłaszcza tych szczególnie wpływających na nasze bezpieczeństwo. Tu też można było zauważyć wiele rzeczy w dobrej cenie. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać w dziale serwisu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące serwisowania i konserwacji rowerów.

Harfa Jesien 002Harfa Jesien 003

Harfa Jesien 005Harfa Jesien 009

Harfa Jesien 004Harfa Jesien 013

Na każdym kroku widać było czuwanie miłej załogi Harfy, która służyła pomocą i informacjami, a także częstowała napojami gorącymi i zimnymi, ciasteczkami i przepysznymi gruszkami. Nad wszystkim czuwało bacznie obserwując wszystko, oko szefa – właściciela Pana Henryka Charuckiego, który spędził ten dzień będąc razem z odwiedzającymi.

Harfa Jesien 022
Wśród setek rowerów widziałem wiele ciekawych pozycji, naprawdę w bardzo korzystnych cenach. Zresztą wielu odwiedzjących w tym dniu odjechało stąd nowymi rowerami wynosząc z sobą także przemyślane zakupy.

Harfa Jesien 014

Harfa Jesien 019Harfa Jesien 021

Harfa Jesien 025

Harfa Jesien 029

Dodatkową atrakcją dnia były dwa mini maratony na rowerach stacjonarnych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów Fitness Academy. Każdy maraton po rozgrzewce trwał prawie dwie godziny w rytm muzyki i poleceń prowadzącego. Oj lał się pot i widać było z upływem czasu wysiłek na twarzach i nie tylko, uczestników. Zasilani wodą i suplementami energetycznymi dostarczonymi przez firmę Action-Line wszyscy jednak dotrwali do końca. Zwieńczeniem wysiłku były upominki dla wszystkich startujących od Harfy. Zabawę tą uświetniła swoją obecnością i udziałem w maratonie, wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski w karate Kyokushin Pani Agnieszka Sypień.

Harfa Jesien 016

Pani Agnieszka bardzo mocno pracowała na rowerze i widać tak się spodobało rowerowanie, że wyjechała na nowo zakupionym rowerze. Za udział mistrzyni w sobotnim spotkaniu podziękował pięknymi kwiatami i upominkiem osobiście Henryk Charucki.

Harfa Jesien 030
Spotkania w DCR Harfy stają się już tradycją i niezależnie, pod jaki tytułem się odbywają cechuje je jedno. Doskonała i miła atmosfera. Czuje się na każdym kroku ten klimat, można tu spotkać wielu ciekawych ludzi. Porozmawiać i wymienić doświadczenia. Poza tym, co nie zawsze jest celem głównym, można dokonać ciekawych zakupów i skorzystać z porad i oferowanych usług. Doskonale się bawić i stracić trochę potu i kalorii. To ciekawie spędzenie kilku godzin. Gratulacje...