http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/news/Wydarzenia/DCR_Race/plakatsmall_B.jpg

Ściganie MTB w wielkim mieście? Czemu nie? Trochę abstrakcyjne, ale właśnie we Wrocławiu pasjonaci MTB przy wsparciu m.in. Dolnośląskiego Centrum Rowerowego Harfy Harryson organizują już za dwa tygodnie taki wyścig. Stolica Dolnego Śląska od dawna rowerami stoi, a widać, że także ciekawe pomysły i inicjatywy tam się rodzą. Tak też powstała ciekawa traska do ścigania w środku miasta. Poniżej informacja prasowa tego wyścigu.

Team29er

 

DCR MTB Race 02.06.2013

plakatsmall B

Wrocław i MTB? Tak - dzięki DCR MTB Race. Wszystkich spragnionych nowych doznań zapraszamy na niecodzienny wyścig właśnie do Wrocławia. Na uczestników czeka 32 kilometrowa trasa zawierająca elementy xc, kręte single w lasku, odcinki szutrowe, czy też fragmenty po asfalcie. Jej profil pozwoli amatorom zaczerpnąć MTB w centrum dużego miasta, a zawodnikom zmęczyć się w drodze po cenne nagrody ufundowane przez Dolnośląskie Centrum Rowerowe.
Startując w DCR MTB Race, spodziewajcie się profesjonalnie przygotowanej imprezy, wymagającej, urozmaiconej trasy usianej podjazdami i zjazdami, cennych nagród i przede wszystkim niepowtarzalnego klimatu.

Trasa zawodów: https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&oe=UTF8&msa=0&msid=217529781756089357609.0004dc1cda8d3c3e4c9e0

Zapisy: http://mtb-race.pl/zapisy/

 

Zawody wpsierają:
Dolnośląskie Centrum Rowerowe
Urząd Miasta Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Partoni medilani:
Radio Eska, Magazyn Rowerowy, Słowo Sportowe, BikeLife, Wrocławska Gazeta Kolarska, bikeworld.pl, gazeta wyborcza, Polska na rowery, team29er.pl.

Więcej informacji znajdziecie na: www.mtb-race.pl oraz na www.facebook.com/mtbracepl

Widzimy się 2 czerwca we Wrocławiu!

Mikołaj Jurkowlaniec & Maciek Pająk