Carbonbike

Szanowni Obywatele Świata Wielkiego Koła!

Zapewne wielu z was przeczytało nasz apel o pomoc dla Ewy Kaczmarczyk. Team29er aktywnie przyłączył się do akcji jaką rozpoczęła Ewa! Między innymi dzięki naszej pomocy karbonowy Handbike Ewci jest już coraz bliżej!!

Tym razem zapraszamy do udziału w niepowtarzalnej aukcji charytatywnej, której przedmiotem jest ORYGINALNA KOSZULKA KADRY POLSKI MTB z autografami jej członków. Wygrana zostanie w całości przekazana Ewie. Zapraszamy!!!

Cel aukcji jest naprawdę wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest sama Ewa. :)))

 
 
"...Oczywiście pochodzenie licytowanej koszulki też jest niepowtarzalne. 
A wygląda ona tak....
 
To koszulka kadry Polski MTB z 2009 roku, autografy na niej zostały złożone tuż przed Mistrzostwami Świata w Australii... tak, tak, to te pamiętne mistrzostwa, przed którymi Maja miała wypadek...

Autografy na koszulce złożyli:
•    Maja Włoszczowska
•    Paula Gorycka
•    Aleksandra Dawidowicz

•    Magda Sadłecka

•    Marek Konwa

•    Emanuel Piaskowy
•    Maciek Adamczyk
•    Marcin Karczyński
•    Andrzej Piątek


Pomysł koszulki i jego realizacja miała miejsce podczas Maratonu MTB im. Artura Filipiaka "Fisha" będącego jednocześnie Mistrzostwami Dolnego Śląska.

Nasi kadrowicze postanowili podpisali koszulki i przekazali je jako jedne z nagród dla zwycięzców. Ilość tych koszulek da się zliczyć na palcach jedej ręki, a właściwie... to każda jest trochę inna, bo przecież podpisywane były ręcznie, to nie żaden szablon. Mam nadzieję, że docenicie jej unikatowość i niepowtarzalność.


Wówczas, w 2009 roku tytuł mistrzyni Dolngo Śląska obroniła Ewelina Ortyl. Ludzie będący blisko środowiska MTB w tym kraju doskonale wiedzą kim jest Ewelina. Ci z Was, którzy nie kojarzą tej dziewczyny, mogą zapytać Googla, on wie i powie. Tak czy inaczej rzec można, że jest to koszulka, która wyszła z rąk mnistrzów, przeszła przez ręce mistrzyni, a teraz może być Twoja. A Ty, licytując, możesz mistrzowsko pomóc kolejnej dziewczynie, której celem jest zostać mistrzynią.

I tu dochodzimy do sedna... Ewelina Ortyl postanowiła przekazać tę koszulkę na licytację, by pomóc Ewie w zbiórce pieniędzy na handbika. Handbike to taki specjalny rower, na którym niepełnosprawna Ewa ma zamiar sięgnąć po największy laur w wyścigach, w których już z sukcesami startuje... na niedopasowanym sprzęcie, który waży 30 kilogramów. Wyobrażacie sobie??? Ewa jeździ czołgiem, który napędza ramionami. No przeceiż to jakieś nieporozumienie jest... dwudziesty pierwszy wiek, kosmiczne technologie... i trzydzieści kilogramów??? Jeśli sami jeździcie, to macie przecież pojęcie, co oznacza taka nadwaga sprzętu... nie pozwólcie, by Ewa zamiast rozwijać z radościa swoją pasję, robiła sobie krzywdę takim czołgiem.

Wśród zdjęć poniżej jest także fotografia sprzętu, na który zbierane są fundusze. To profesjonalny sprzęt, dla profesjonalistki, za który należy zapłacić bardzo profesjonalną cenę :)..."
yowler
 
 
Team29er
Carbonbike
ewa_na_handbiku