PRICEPOINT LOGO 29er

 

 

Rynek 29erów za wielką wodą jest bogaty i pełen niespodzianek - to rzecz oczywista. Dodatkowo sprzyja nam kurs dolara, który spada w dół - to rzecz w danej chwili oczywista. Warto rozejrzeć się za rowerkiem w kraju hamburgerów - to pewniak; można znaleźć bardzo dobrze wyposażonego 29era za relatywnie małe pieniądze.

 

Bartosz Niezgoda

Należy jednak pamiętać o cle i podatku VAT, który to z pewnością celnicy chętnie nam doliczą. Dlatego warto mieć znajomych lub skorzystać z usług jednej z wielu firm, które to wysyłają paczki jako gifty – w ten sposób udaje się najczęściej pominąć ww. opłaty.

Na stronie Price Point odnajdujemy produkt marki Sette, Razzo 29er. Obniżka o ponad 40% skłania do myślenia. 1200$ + opłaty dla firmy + wysyłka statkiem [dużo tańsza; mniejsza szansa na naliczenia cła i VAT-u] daje w zaokrągleniu 4500 zł. Co otrzymujemy w zamian: 29era na jednej z najlżejszych aluminiowych ram [waga realna w rozmiarze 20” to 1540 gram]; bardzo dobry amortyzator, hamulce i napęd; średniej jakości koła i reszta szpeju.

Kolejna popularna strona Jensonusa i kolejne promocje. Tu w zależności od pory roku możemy liczyć na rabaty w wysokości 25 – 40%. Na uwagę zasługują rowery Bianchi Sok 29er i Jamis Dakota 29er. Skompletowane z głową za niewygórowane pieniądze. Ich główne zalety to ramy oraz sama marka dosyć rzadko spotykana, szczególnie, jeśli chodzi o duże koło. Na stronie znajdziemy także 29ery z napędem SS. Jest to ciekawa i niedroga alternatywa na rower do wszystkiego.

Jeżeli sklepy internetowe w danej chwili nie mają ciekawych ofert, zawsze zostaje nam ebay, na którym to za 1000 – 1500$ mamy możliwość „dorwać” używkę w dobrym stanie, często niespotykaną na naszym rynku.

09_dakota29bianchi 29er

Drodzy czytelnicy,

Jako, że często zapuszczacie się w czeluście stron USA i UK, proszę o podsyłanie linków do owych sklepów internetowych z ciekawymi promocjami, ofertami. Stwórzmy listę, która pomoże nam wszystkim w odnalezieniu taniego sprzętu.

jansonusa 29er bike rower

PRICEPOINT LOGO 29er