pol pl IGP Licznik GPS IGS630 17919 3

Marka iGPSPORT coraz śmielej wchodzi na polski rynek, proponując swoje liczniki rowerowe z GPS w bardzo konkurencyjnych cenach. Głośną nowością tego roku jest model iGS630 z dużym, kolorowym wyświetlaczem i rewolucyjną baterią.

Informacja Prasowa

Prolog od Redakcji Team29er: IGPSport 630 jest już w naszych nikczemnych rękach i przechodzi trudne chwile, zwłaszcza gdy jednym z testerów jest niespełna trzylatek - przyszły adept kolarstwa. Nie ma się co śmiać, to tutaj dopiero przyciski dostają prawdziwy wycisk. Zapraszamy do tekstu o "odpudełkowaniu" 630-tki.-tki.

Do stworzenia swojego flagowego modelu marka iGPSPORT dochodziła krok po kroku. Kiedy w 2012 roku brand powstawał w Chinach, jego twórcy postanowili połączyć swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu nowych technologii z pasją do kolarstwa. Zaczęli więc tworzyć urządzenia, których sami, jako kolarze, chcieli używać. Po 10 latach od założenia firmy na rynek trafił model, z którego są najbardziej dumni.

2,8-calowy kolorowy ekran, 8 GB pamięci i wbudowane mapy, z których korzystać można w trybie offline - to tylko niektóre wyróżniki nowego licznika od iGPSPORT. iGS630 odbiera dane z pięciu głównych systemów satelitarnych działających na całym świecie, dzięki czemu jest w stanie znaleźć szybko i dokładnie namierzyć pozycję kolarza.

pol pl IGP Licznik GPS IGS630 17919 2

Dynamiczne wyświetlanie danych, z prostą i intuicyjną aplikacją, pozwala na bogate wrażenia z jazdy na rowerze. Sześć przycisków gwarantuje wygodną obsługę, także w rękawiczkach rowerowych. Nawigacja to regularnie aktualizowane mapy oraz obsługa plików TCX, GPX, CNX i innych.

Licznik pozwala monitorować wszystkie potrzebne dane. Jest kompatybilny z czujnikami tętna, kadencji i pomiarami mocy, a także z najpopularniejszymi elektronicznymi systemami zmiany biegów. Wyświetlanie danych można dowolnie personalizować, dzięki czemu zbierane informacje dopasowujemy do swoich potrzeb. Zakończony trening można szybko przesłać do dedykowanej aplikacji iGPSport lub do zewnętrznych aplikacji, takich jak Strava czy TrainingPeaks.

Jeżdżących dużo i często najbardziej zadowoli fakt, że dużym plusem jest tutaj bateria, która wytrzymuje aż 35 godzin na jednym ładowaniu. Jest to więc ciekawa alternatywa dla obecnych na rynku, droższych urządzeń.

licznik rowerowy z GPS, licznik rowerowy z nawigacją, nawigacja rowerowa, liczniki iGPSPORT opinia, jaki licznik rowerowy z nawigacją kupić?, licznik rowerowy z dokładnym GPS

 

pol pl IGP Licznik GPS IGS630 17919 1Co o tym urządzeniu mówią korzystający z niego zawodnicy?

Bartosz Huzarski: „Doceniam duży, intuicyjny wyświetlacz, który sprawia, że urządzenie jest proste w obsłudze. Bardzo żywotna bateria oraz mnogość funkcji tworzą z tego licznika prawdziwy informacyjny kombajn. Ma wszystkie niezbędne opcje, z których korzystałem będąc jeszcze kolarzem zawodowym, więc jestem pewny, że każdemu amatorowi starczy z nawiązką.”


Michał Topór:

„W iGS630 najbardziej cenię przejrzysty wyświetlacz z polskim menu, a także pojemną baterię, która wystarcza co najmniej na kilka dni treningów bez ładowania. Jeździłem z tym licznikiem również na zawodach enduro, gdzie mimowolnie sprawdziłem, że jest odporny na uderzenia i upadki. To bardzo ważne dla jeżdżących w terenie! Podoba mi się także dedykowana aplikacja na telefon, która wyjątkowo szybko synchronizuje aktywności i umożliwia połączenie z kontami na Stravie i TrainingPeaks.”

Wojciech Halejak:

„Sam korzystam z tego urządzenia podczas treningów i wyścigów, ale także polecam je moim zawodnikom. W pracy trenera niezwykle ważne jest, bym mógł szybko otrzymywać wszystkie istotne parametry treningowe - iGS630 jest w tej kwestii niezawodny. Drugą sprawą, jaką najbardziej w nim doceniam, jest bardzo wytrzymała bateria - wreszcie nie muszę ładować licznika przed każdą jazdą i obawiać się czy dotrwa do końca treningu. To daje duży komfort korzystania z urządzenia.”
 
Dystrybutorem marki iGPSPORT w Polsce jest firma Trezado.

 trezado