mrin ti

Marka Marin od długiego czasu gości na naszych stronach wraz ze swoimi wielkokołowymi produktami. Z racji położenia za wielką wodą dostęp do ich rowerów do łatwych nie należy... I jest to rzecz smutna, bo ich kola są godne uznania.
W tym roku firma obchodzi swoje 25- lecie. I tak każdy już się niecierpliwi: co zaoferują ciekawego, niepowtarzalnego i jedynego? Oczywiście będzie to 29er, jedyny w swoim rodzaju...

Bartosz NiezgodaProdukt o nazwie The Team Titanium 29er to rower marzenie. Chłopaki wiedzą co dobre, do produkcji ramy użyli jednego z najlepszy materiałów - tytanu. Takie rozwiązanie pozwoliło na uzyskanie niskiej wagi, ponadprzeciętnej sztywności oraz pochłanianie części drgań. Rama wygląda pięknie. Fakt, można zachwycać się konstrukcjami w świetnych kolorach, które cieszą oko, ale mieć styczność z prawie gołym tytanem to już inna półka przeżyć i doznań.

mrin ti
Możliwość zastosowania 2 rodzajów napędu: SingleSpeed i Geared oraz poziome haki umożliwiające dostosowanie efektywnej długości tylnego trójkąta, stawiają ten produkt jako jeden z najbardziej uniwersalnych. Kupując jedną ramę, wedle upodobań możemy złożyć kilka rowerów, a każdy będzie charakteryzował się innym zacięciem podczas jazdy.

Customowy produkt ze stajni Marin oczywiście posiadał będzie komponenty najwyższej jakości, jak napęd XTR czy sztuciec Foxa.
Więcej szczegółów na temat roweru podamy wkrótce.