tandem1

Salsa jest jedną z tych marek, dla których nie istnieją rzeczy niemożliwe. Firma w swojej ofercie ma m.in. softtaila Dos-Ninera, w którym wraz z damperem pracują tylne widełki, na codzień eksperymentują ze wszystkimi materiałami, więc czemu nie mieliby stworzyć 29" dla dwojga?

Mateusz Nabiałczyk

Teoretycznie jako posiadacz wielkiego koła siłą rzeczy powinienem być jakoś bardziej otwarty na innowacje, świeże pomysły. Tymczasem, gdy zobaczyłem tego dziwoląga po prostu się zawiesiłem. Nie wiem, jak długo gapiłem się na duetowego El Mariachi, ale na pewno projektantom należą się wyrazy szacunku. Niektóre firmy dalej walczą o to, by zmieścić tylną oponę w widełki, a tu ciach…

tandem2

Jakby nietypowości było mało, zastosowano ciekawie amortyzowane sztyce. Co lekko niepokoi, to z pewnością umiejscowienie głowy ‘drugiego’ względem odwłoku kierującego, no ale…być może jest to dodatkowe źródło stymulowania przeżyć towarzyszącym przejażdżce na Salsie. Ciekawe też, jak sztywna jest cała konstrukcja – długość dolnego łącznika muf nie napawa optymizmem. Miejmy nadzieję, że będzie nam dane zasmakować tego cacka.

tandem1