giantx

Prestiżowy konkurs Design & Innovations Award to coroczne zestawienie najlepszych produktów w branży rowerowej. Jury złożone z dziennikarzy, profesjonalnych zawodników i innych ekspertów branżowych, testuje i wybiera najlepsze produkty w swoich kategoriach.

Informacja prasowa

 Giant Trance X Advanced Pro 29 to najnowszy model w serii Trance, który został zaprojektowany z możliwością regulacji geometrii ramy i zwiększania skoku dla dodatkowej kontroli na trudnych szlakach. Zawieszenie zoptymalizowane do kół 29-calowych, ze skokiem przednim 135 mm i tylnym 150 mm, płynnie i pewnie przetacza się po nierównościach. Z kolei flip chip umożliwia zmianę kąta główki ramy i rury podsiodłowej oraz wysokości suportu, dla uzyskania optymalnej geometrii, zależnej od stylu jazdy i terenu.

giantx1

Zespół Design & Innovation Award przetestował model Trance X Advanced Pro 29 1, pisząc: „Na płaskiej powierzchni szybko przyspiesza, a dzięki wydajnemu tyłowi jest w stanie pokonać trudne podjazdy w technicznym terenie bez ryzyka utraty trakcji tylnego koła. Zjeżdżając w dół jego charakter się zmienia i generuje mnóstwo radości, pokonując rowery przeznaczone typowo do zjazdów”.

Wszystkie materiały dotyczące najnowszego Trance X Advanced Pro 29, w tym specyfikacje, znajdziesz tutaj.