http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/news/2015/SwiatecznyKonkursKrossa/MajaMikolajka.JPG

Droga Czytelniczko!  Drogi Czytelniku! Czy masz 101% pewności że wśród prezentów, które ktoś w pocie czoła własnie dla Ciebie przygotowuje, jest coś "rowerowego" ? A przecież musi być! Tak powiada przecież "stara tradycja" : "Jak dostaniesz pod choinkę coś rowerowego, to cały przyszły rok, będzie bardziej rowerowy". Jeśli brak Ci tej pewności to czytaj dalej ... >>

Team29er

 

O swój rowerowy prezent możesz zadbać Sam. Wspólnie z marką Kross proponujemy Wam udział w łatwym i przyjemnym konkursie :)

Po pierwsze - Nagroda

PompkaMistral

Nagrodą w konkursie jest lekka, aluminiowa pompka Kross Mistral. A jak powszechnie wiadomo (i tu znowu stara zasada z początków awiacji cyklistyki): " Jak nie dopompujesz to nie pojedziesz" ;). Po szczegóły dotyczące upominku, zapraszamy na stronę producenta, gdzie dodatkowo możecie zapoznać się z innymi propozycjami upominków, które skrywa przepastny wór Mai "Mikołajki" Włoszczowskiej.

MajaMikolajka

Po drugie - Konkurs

A konkurs przedstawia się następująco:

Poniżej zamieściliśmy klika zdjęć rowerów marki Kross, a dokładniej pewnych ich szczególnych fragmentów. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, należy wysłać do nas prawidłowe odpowiedzi na pytania: Jaki to model?

Pytanie nr 1.

001IMGP2542 s002IMGP2566 s

Pytanie nr 2

Kross 2016 Demo Day011

Pytanie nr 3.

Kross 2016 Demo Day004Kross 2016 Demo Day007

Prawidłowe odpowiedzi, ślijcie emailem na adres info AT team29er.pl. Czekamy do 28 grudnia 2015 do 23:59. Potem robimy losowanie i o ile Poczta Polska dopomoże, to w pierwszą noworoczną przejażdżkę, szczęśliwiec lub jego żeński odpowiednik, ruszy ubezpieczany Mistralem :).

Losowanie nagrody

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Dostaliśmy sporo dobrych odpowiedzi i kilka prawie dobrych ;) , więc konkurs nie był tak zupełnie oczywisty. Pierwsze zdjęcia to Kross Level B10, który jest aktualnie testowany przez Redaktora Nabiała. Drugi obrazek prezentuje flagowego Level B+, który testowany był przez naszą redakcje na Świeradowskich ścieżkach we wrześniu tego roku. Natomiast nr 3, w naszym konkursie, to oczekiwany przez wielu wielbicieli stali - Kross Pure Trail. Gratulujemy szczęścia zwycięzcy!