x

Firma Jagu, będąca siostrą Peritusa, coraz częściej bywa zauważana na różnych imprezach rowerowych. Kojarzy się przede wszystkim z karbonowymi komponentami rowerowymi. Na ich kołach śmiga wiele jasnych postaci z naszego kolarskiego podwórka i...nadal mają komplet uzębienia 

 Mateusz Nabiałczyk

Zrobili koła 26", zrobili szosowe, więc tylko kwestią czasu było uzupełnienie oferty o coś w jedynym słusznym rozmiarze. Jeśli myślicie, ze wyskoczyli od razu po grubości z węglowym setem 1300g, to z miejsca Was ostudzę.

Niemniej aluminiowa oferta jest również niczego sobie, szczególnie jeżeli chodzi o stosunek wagi 1660g do ceny 990 PLN!

Bez tytułu

Pomimo tak śmiesznej ceny mamy tu po 28 szprych Sapim CX-Ray  i tytanowe zaciski...czyżby skala aż tak obniżała koszty jednostkowe?:-) Piasty to Novatecopodobne Jagu, obręcze sygnowane tym samym logo, oczkowany model Elite 29".

x

Niestety tyle info na ciepło...oczywiście jakość piast i obręczy, a także sztywność całości na takiej ilości szprych przyjdzie ocenić pierwszym testerom, chociaż rozsądek sugeruje, że kółka skierowane są w stronę ważących poniżej 80kg. Enyłej jest to kolejny polski produkt, którego cena, miejmy nadzieje, ze i jakość, bije na cycki konkurencję. Oby tak dalej!