Shockblade29

Ordnung muss sein! Niemiecki SKS postanowił zaktulizować w nadchodzącym sezonie wszystkie montowane na klik przednie błotniki do rowerów MTB. Kuracja nie ominie także przedstawiciela Świata Wielkiego Koła.

Michał Śmieszek

 

Ekspansja ram posiadających stożkową główkę szybko sprawiła, że producenci podzespołów takich jak np błotniki rowerowe powinni zaktualizować niektóre swoje produkty tak aby pasowały pod większą średnicę dolnej miski sterów, czyli 1,5". SKS, jedna z wiodących na rynku firm produkujących "osprzet uzupełniający" do rowerów postanowiła odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów, którzy posiadają ramy z główką w nowym standardzie.

W sezonie 2011 wszystkie przednie błotniki  "na klik" tj. Shockboard, Shockblade, Shockblade Vario, Grand DAD i Dashboard otrzymają nowe adaptery i korki rozpierające dedykowane pod półtora calowe rury sterowe. Operacja oświeżająca nie ominie oczywiście wersji Shockblade 29, także wszyscy ci którzy wprost pragną mieć takowy w swoim karbonowym 29erze mogą spać spokojnie. 

Żeby było ciekawiej SKS zapowiedział, że dotychczasowi posiadacze wyżej wymienionych modeli nie muszą kupować nowego kompletu. Wystarczy skontaktować się z oficjalnym dystrybutorem SKS ( w Polsce jest to firma VELO z Gliwic) z prośbą o takowy a otrzymamy go za prawdziwą darmochę - tak twierdzi rzecznik SKS.

Chmmm...Pan Havránekv Polsku, to je nemožné...

 

Tagi Shockboard, Shockblade, Shockblade Vario, Grand DAD i Dashboard, błotniki, błotniki na klik, SKS, Niemcy, Velo