221699_14677_png_raw_1

Wszyscy, którzy w miarę uważnie śledza rozwój Azji karbonem się klejącej, zapewne doskonale wiedzą, że na takiej jednej stronce można kupić wierną kopię Scale’a i Sparka...za ‘nieco’ niższą kwotę. Z pewnością nikogo ze Scotta to nie cieszy, bo skłonnych zaryzykować jest wielu, a jak się uda, to po co przepłacać? Wygląda na to, że to nie koniec...

Mateusz Nabiałczyk

Wertując zawartość nieskończonego Googla trafiłem ostatnio na jeszcze większy hit. Nieznana mi jak dotąd marka Axis momentalnie przykuła mą uwagę, a gdy znalazłem na jednej ze stron fotkę takiego oto fulla 29” po prostu się uśmiechnąłem.

3bfa5a7e41ccb228078a88e28d2b13ec_XL

Po pobieżnej analizie mój wzrok zszedł w dól ekranu, a tam co? Podpis mówiący, że firma Axis jest drugą marką Scotta! No ładne jaja...Momentalnie wróciłem do obrazka i przez dłuższą chwilę zastanawiałem się, czy to może być Spark?

221699_14677_png_raw_1

Ano może, bo jest niemal identyczny. Różnice choć istotne, bo tkwiące w zamocowaniu dampera, nie zmieniają faktu, że ten projekt jest kopią Scotta 29”, a do tego zdaje się, że producent nie kryje...prawdy?

Sam nie wiem, co o tym myśleć, a wy?