Santa Cruz_4

Dział marketingu Santa Cruz wyraźnie próbuje zaskoczyć brać kolarską bardzo specyficzną polityką marketingową. Zupełnie "niekontrolowane" wycieki kolejnych zdjęć przedstawiających karbonowego "Latającego Holendra" podgrzewają atmosferę wywołując skrajne reakcje wśród fanów wielkiego koła - od wściekłości aż po ślinotok (szczególnie u fanów kalifornijskiej marki)

Michał Śmieszek

Jeszcze trochę i mit karbonowego roweru widmo przeminie bezpowrotnie. Niemniej cieszy fakt, że Santa Cruz nie pozwala na spokojnie zasnąć i co jakiś czas na światło dzienne wychodzą nowe fotki prezentujące od dawna oczekiwany 29 calowy wypust. Tym razem z tajnych przez poufne teczek będących własnością jednego z projektantów Santy wypadły niepublikowane zdjęcia. Zupełnie przypadkiem wpadł na nie słynny agent Tomek zrzucony niczym stonka ziemniaczana w sam środek kalifornijskiego piekła...Niezwłocznie skontaktował się z polską siatką wywiadowczą Team29er. A my....cóż....musimy być jak Wikileaks:

 

Santa Cruz

Powyżej pięknie wyklejony karbonowy tył. Trudno się przyczepić do wyglądu. Szkoda jedynie, że mocowanie tarczówki to stary poczciwy IS2000, a nie Post Mount.

Santa Cruz_1

To zdjęcie budzi wiele miłych skojarzeń...niee....przecież jesteśmy sportowcami. To na pewno Ice Tea o smaku cytryny...

Santa Cruz_2

Główka niczego sobie. Widać standardowe poszerzenie dolnej części, czyli mamy sugerowaną zmienną średnicę sterówki.

Santa Cruz_3

Górna rura jest grubaśna. Nie ma miętkiej gry....I o to chodzi! Tym bardziej, że wedle "specyfikacji technicznej" Santa Cruz ma być ostry jak szpilki mojej mamy i sztywny jak glany wujka Tadzia. (bez urazy Panie Prezesie...)

Santa Cruz_4

Wedle serwisu plotkarskiego mamy do wyboru dwie opcje kolorystyczne: czerwoną dla "49er" i srebrno-białą dla "Raider'a". Nie ma co prawda pewności czy są to oficjalne nazwy węglarek z Santa Cruz, ale ponoć tak je teraz zwą...Nie ma to jak hamerykańska fantazja....

Czekamy na więcej takich "wycieków"

(Foto i info dzięki: www.bikerumour.com)

 

 

Tagi Karbonowy sztywniak, SANTA CRUZ, latający holender, 29er, rama, karbon, Kalifornia, Raider, 49er, rama karbonowa, jaka rama MTB