Katalogi

rocday odziez rowerowa

To my ROCDAY! Wszystko zaczęło się w górach. A dokładnie w małym miasteczku na granicy Francji i Szwajcarii. Po kolejnym dniu jazdy, po 4000m przewyższeń, 21 prawych i 36 lewych bandach, 8 rock gardenach i jednym, naprawdę przyzwoitym dropie z transferem, pijąc zimne piwo i patrząc na szczyty, zastanawialiśmy się, jak nasze życie jeszcze bardziej związać z jazdą i górami.Tak powstała koncepcja ROCDAY – marki tworzonej przez riderów i zrodzonej z pasji do jazdy.

Screenshot 5

Nazwa Goodyear pojawiła się po raz pierwszy na oponie rowerowej w1898 roku. Od tego czasu Goodyear i legendarne logo Winged Foot były widoczne w kręgu zwycięzców w całym spektrum sportów motorowych. Goodyear, dzięki swojej obecności na całym świecie i wpływowi w różnych branżach, jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Jako lider w branży, Goodyear dąży do opracowywania najnowocześniejszych produktów i usług, które wyznaczają standardy technologiczne i wydajnościowe. Goodyear staje się wiodącą marką w światowym segmencie opon rowerowych dzięki współpracy licencyjnej z Rubber Kinetics, specjalistami w dziedzinie opon rowerowych o wysokich osiągach. Opony rowerowe Goodyear wykorzystują najnowsze innowacje w zakresie opon, aby usprawnić każdą podróż rowerową, dzięki wyjątkowej niezawodności, stylowi i osiągom. Dystrybutorem opon marki Goodyear jest firma Saks.

 

nextie obręcze karbonowe sklep

 

CZYM JEST NEXTIE?

NEXTIE Industry & Trading Co. Ltd. – Profesjonalny producent obręczy karobowych z Chin.

Firma została założona w 2013 roku i od tego roku produkuje przystępne cenowo obręcze dla entuzjastów kolarstwa górskiego, szosowego oraz użytkowników fat bike’ów. Do produkcji obręczy NEXTIE używa tych samych włókien węglowych, które wykorzystują najwięksi producenci rowerów na świecie. Każdy produkt przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości, zanim trafi do klienta Wyłącznym dystrybutorem produktów firmy NEXTIE na terenie Polski jest VELOFUN. Wszystkie obręcze objęte są dwuletnią gwarancją producenta, a obręcze klasy PREMIUM trzyletnią