RELACJE Z IMPREZ

Dorota Northtec Karczew 1

Foto: Kamil Lesiak/Facebook

"Ruda pędzi jak szalona, krzyczy, ciśnie - to jest Ona! "Rudą Dorcię pokochałem, z Rudą rajdy są wspaniałe..." - Jestem przekonany, że Dorota się nie obrazi na nieco zmieniony refren hitu Czadomana - w końcu stanęła na zimowym, najwyższym podium Mazovii w Karczewie. Zimowa, maratonowa, ostra jazda, kobiecym okiem!

Dorota Rajska i Team 29er

Add a comment

GiantCookies

W tym roku Giant Polska obchodzi 25-lecia działalności. W duchu tego jubileuszu, mieśmy okazję na torze kolarskim w Pruszkowie, obejrzeć nowości tajwańskie nowości przygotowane na 2017 rok.

Artur Drzymkowski

Add a comment

102KrossLevelB11

W części pierwszej, relacji z Kross Media Day, Bartek pisał o rowerach stworzonych dla zawodników Enduro oraz zwolenników jazdy po górach bez sportowej spiny. Teraz przyjrzymy się hardtailom, czyli maszynkom na których można, na przykład zdobyć srebrny medal na igrzyskach olimpijskich - trzeba tylko chcieć! ;)

Artur Drzymowski

Add a comment

OIZ action 6

Przełom późnego lata i wczesnej jesieni to czas kiedy w Europie producenci z rowerowej branży odkrywają karty. Pokazują czym chcą zanęcić potencjalnych klientów. Mieliśmy okazję zapoznać się z nowościami, które Orbea przygotowała na zbliżający się sezon 2017.

Artur Drzymkowski

Add a comment

001KrossMediaDay

Schyłek lata to okres obfity w informacje o rowerowych nowościach. Podobnie jak w ubiegłym roku, KROSS zabrał nas do malowniczej krainy pod Smrkiem.

Bartosz Bidas

Add a comment

Rower Head

Firma Head znana jest przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego oraz rakiet tenisowych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że od kilku lat zajmuje się także produkcją jednośladów. Team 29er miał przyjemność uczestniczyć w prezentacji kolekcji 2017 zorganizowanej w atmosferze dobrej architektury i sielankowych krajobrazów podopolskiego Prószkowa

Team29er

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/news/2015/PrezentacjaKellys2016/REYON50_IMG_8186.JPG

Na początku września mieliśmy okazję wziąć udział w prezentacji kolekcji Kellys na nadchodzący sezon. A w 2016 producent ten będzie obchodził 25-lecie działalności, więc to co nowy katalog ma przynieść musi być godne, tego okrągłego, jak by nie było jubileuszu.

Artur Drzymkowski

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/imprezy/2015/Mazovia_Jozefow/Bartosz_Bidas_Jozefow_MazoviaMTB.jpg

Patrząc na mój przypadek, łatwo poznać, kiedy nadchodzą jakieś zawody. Tydzień poprzedzający start zawsze ambitnie jest wypełniony większą ilością treningów. Pewnie moja forma nie szybuje aż tak bardzo w górę, jak bym tego pragnął, ale jak wiemy - wszystko siedzi w głowie.

Bartosz Bidas

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/imprezy/2015/bm_miekinia/DSC_2767.JPG

Połowa kwietnia za pasem, wiosna w pełnej krasie, maratonów czas. Rower stoi w rogu mocno zakurzony, wypadałoby sprawdzić chociaż, czy łożyska się nie zastały, a łańcucha nie pokrył drogocenny kolor. Tia...jak zwykle dużo sobie obiecywałem, zarzekałem się...wyszło jak wyszło. 

Mateusz Nabiałczyk

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/news/Wydarzenia/Konferencja_KRT/KRT_3.jpg

Pod koniec roku do naszych uszu zaczęły docierać tajemnicze głosy...Szeptały, że w 2015 czekają krajowy światek MTB bardzo poważne zmiany. Zmiany, przy których strajk kolegi Nabiała w kopalni jest dziecinną igraszką...

Michał Śmieszek

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/imprezy/Kielce_Bike_Expo_2014/Scott_5.JPG

Polska radzi sobie niegorzej niż Europa. Jest pomysł, są pieniądze i są przede wszystkim ludzie. Ale to nadal rowery z zagranicy stanowią większość i przyciągają uwagę rowerzystów. Magia znanych i kultowych marek działa jak magnes.

Michał Śmieszek

Add a comment

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/imprezy/2014/PolandBike-Konstancin/PB_Konstancin_1.jpg

Na płaskim Mazowszu nie jest wcale łatwo znaleźć ciekawe miejsca aby podciągnąć się technicznie. Wawer jest jednym z tych miejsc, które choć trochę daje nam poczuć, że jeździmy na rowerach MTB. Właśnie w tym miejscu po raz kolejny miał odbyć się finał LOTTO Poland Bike Marathon. Sprawdziliśmy jak było.

Piotr Wrotek

Add a comment